بازی 9 monkeys of shaolin

بازی 9 Monkeys of Shaolin  یک گیم جنگی جذاب است که توسط تیم روسی Sobaka Studio ساخته شده و توسط شرکت Teyon در ژاپن و در چین منتشر شده است. داستان بازی فضای فیلم های کونگ فو دهه 70 را بازآفرینی می کند. این بازی در مورد یک ماهیگیر ساده است که تمام راه ها را برای تبدیل شدن به یکی از اربابان شاولین باید پشت شر بگذارد، در این مسیر او چالش های جدیدی را تجربه می کند و با افراد جدید ملاقات می کند که تابحال ندیده و باید برای زنده ماندن اش بجنگد و هدف خود را فراموش نکند. برخی از افرادی که او با او ملاقات کرده اند دوستان وی می شوند و برخی نیز به او خیانت می کنند. اما علی رغم همه مشکلات موجود در مسیر دشوار ، وی سعی کرده است با نجات میهن خود و کل جهان از شر و بدی، دنیا را به یک مکان بهتر برای زندگی تبدیل کند. در بازی 9 Monkeys of Shaolin شما در مجموع با 5 گروه از افراد روبرو می شوید که هرکدام قابلیت های جنگیدن خاص خود را دارند و رفته رفته بازی سخت و سخت تر خواهد شد پس باید مهارت های خود را ارتقاء دهید و در این مسیر همه دشمنان را از میدان به در کنید. این 5 قبیله شامل موارد زیر می شوند:

 1. قبیله سبز = دزدان دریایی پابرهنه
 2. قبیله سرخ = همان دزدان دریایی اما حرفه ای تر
 3. طایفه زرد = یک فرقه عرفانی نینجا
 4. قبیله سفید = یک قبیله بزرگ سامورایی
 5. طایفه سیاه = راهبان باقیمانده از انریاکو و همفکران آنها

جالب است بدانید رهبر هر قبیله از ماسک مخصوصی استفاده می کند که شخصیت او را بیان می کند و اسم هر رهبر از نام ماسک او در فرهنگ ژاپنی برگرفته شده است. در مجموع شما با 6 نوع دشمن روبرو هستید که عبارتند از:

 1. اراذل و اوباش خیابانی
 2. ارواح
 3. سامورایی ها
 4. نینجا ها
 5. سوهی ها
 6. آشیگارو ها

هرکدام از این دشمنان سلاح های مخصوص خود را دارند و در نتیجه تکنیک جنگیدن با آن ها متفاوت خواهد بود و بستگی به سلاحی دارد که دشمنتان استفاده می کند. به عنوان مثال آشیگارو ها با نیزه مسلح شده اند و جنگیدن با آن ها کمی سخت تر است. در مجموع این بازی هیجان زیادی دارد و می توانید از مهارت ها و سلاح های مختلفی در طول بازی استفاده کنید که به جذابیت آن می افزاید. امیدوارم از این بازی لذت ببرید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. پی اس نیک مرجع جامع نقد و بررسی بازی های پلی استیشن و ایکس باکس.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *